HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

Şu anda bu satırlarımı okurken küçük bir yolculuğa çıkacağımız cümlelerim de, bana sunduğunuz değer için siz okurlarıma şimdiden minnettarlığımı sunuyorum.

     Emin'im ki hepimiz daha iyi bir yaşama sahip olabilme arzusu içerisindeyiz. Bunu sezebiliyorum. Kimi zaman hayal kırıklıklarınızı, kimi zaman da gözyaşlarınızı hissediyorum. 

      Bu duruma dayalı olarak...

      Bazı anlarınızdan hoşnut olmadığınız gibi, farklı ve size özel olmasını istediğiniz zamanlarınız var değil mi? 

    "Yani" yada "Evet" cevaplarını duyar gibiyim...

     Peki büyük başarılar elde etmiş, daha iyi diye adlandırılan makamlarda ki insanların sizlerden neyi eksik? Hatta çoğundan daha yetenekli olduğunuzu sizler aslında farkındasınız. Bu duruma dayalı olarak daha büyük başarı arzularken, bir taraftan da kendinizi çıkmazın içerisinde mi hissediyorsunuz? 

      Geçmişiniz hayal kırıklıklarıyla  dolu değil mi? Doğum tarihiniz aksini inkar etse de kendinizi yaşlı mı hissediyorsunuz?

      Onca olumsuzluklarla dolu kendinize kızgınlık, hayata karşıda bir kırgınlığınız mı var?

      Bir tutunacak dal, bir çıkış noktası mı arıyorsunuz? 

      Şimdi sizin ile paylaşacaklarımın hayatınıza "Değişim" denilen sözcüğün hayatınıza dahil olacak potansiyelini vereceğim. Bu yüzden Zihni'niz den çok kalbinizi de açmanızı istiyorum, çünkü bazı cümlelerim kalpten kalbe gidecek.

       Öncelikle; Sabah namazı sesi ile birlikte neye hazırsanız, o günün özel dilekleri de sizin için hazır bekliyor olacak. Bu duruma dayalı olarak, yüzünüzü yıkayıp aynaya baktığınız benliğinize mesajınızı verin ve güne başlayın ;) 

        ( Unutma sen neyi istersen sihirli kalbinin güzelliği o gün sana onu verecek )

       Her doğan güneşin size bir sırrı var. Onun büyüsünü keşfetmek sizin elinizde. Gerçekten hazırsan, cesaretin varsa en az bir kez fark edeceksin gün içerisindeki huzura dair değişimini.

        Şöyleee bir geçmişlere gidelim... Örneğin ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜMÜZÜN  bile bu sırrın dokunuşu ile Türk askerine ve bizlere güzergah buyu hissettirmedi mi cümleleri ile....

      Şu anda tıpkı Sayın CUMHURBAŞKANINIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN Liderimiz gibi... 

       Hiç bir başarıyı ve şansı bir başkası elinize uzatmaz! Siz kalbinizin sesini dinleyerek cesaret edip adım atacaksınız. İlk başta kendinize olan saygınız ve güveniniz ile birlikte el uzatacaksınız. 

        Ne yaşadıklarınız, nede okuduğunuz okulda bu başarıyı elde edebilecek potansiyelin rutinini hiç bir cümle anlatamaz. İşte biz yaşanılan bu duruma "Hislerin Gücüne Dair Aldığın Enerji" diyoruz. 

       Anlamsız gelen cümleler varsa dönün bir kere daha okuyun! Çünkü bir sonrası yazımda cevapları daha netleşip pekiştirebilirsiniz. 

             Şimdilik sağlıcakla kalın...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hülya Salman - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Eko Akdeniz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Eko Akdeniz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (553) 067 60 76
Reklam bilgi