BİEN’İN BOHO KOLEKSİYONU İLE SADELİK EN ETKİLİ ŞEKİLDE YAŞAM ALANLARINIZDA

YENILIKÇI TASARIMLARI VE TEKNOLOJISI ILE FARK YARATAN BIENIN 100X100 CM EBADINDA TASARLAYIP ÜRETTIĞI BETON GÖRÜNÜMLÜ BOHO KOLEKSIYONU GENIŞ VE IHTIŞAMLI MEKANLAR OLUŞTURMANIZA IMKAN SUNUYOR.

BİENİN BOHO KOLEKSİYONU İLE SADELİK EN ETKİLİ ŞEKİLDE YAŞAM ALANLARINIZDA

BİEN KOLEKSİYONLARIYLA DOĞADAKİ ÖZGÜRLÜĞÜ MEKANLARA TAŞIYOR

Bütünlük duygusu arayışı mekanların karakterini belirliyor. Bienin 2019 yılı yeni tasarımlarından Boho 100X100cm ebadıyla mekanın tasarımı aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Koleksiyon beton görünümüyle doğal taşın tüm yalınlığını vaad ediyor. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan koleksiyon mekandaki bütünlük duygusunu en üst seviyeye taşıyor.

Tasarımlarını belirlerken doğadan ilham alan Bienin 2019 yeni koleksiyonlarından olan Boho Koleksiyonu doğal görünümünün yanı sıra pratik kullanımı ve kolay temizlenebilme özelliklerini de beraberinde getiriyor.

Yenilikçi tavrı ödüllü tasarımlarıyla öne çıkan Bienin Boho Koleksiyonu görünümü ile doğal taşı en çarpıcı şekilde yansıtarak cosmos yaşam alanları sosyal alanlar oteller restaurantlar ve AVMlerde mekanlara yeni bir boyut kazandırıyor.

BİEN HAKKINDA

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren marka konumlandırmasını daima genç ve daima yeni olarak belirleyen Bien Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır.

Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse 100ünün geri dönüşümünü sağlıyor.

BİEN SERAMİK

Üretimini Bilecik ve Bozüyükteki fabrikalarında yapan Bien Seramik yurt içinde 130u aşkın yetkili satıcısı-3.500ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35ini yurt dışındaki 70e yakın ülkeye ihraç eden Bien Seramik bir dünya markasıdır.

Bien Seramik dünyaca ödüllü tasarımları ve 100ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken Bien Seramik tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak ürünler üretmektedir. Bien Seramik aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015 ISO 14001:2015 OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü Authorised Economic Operator sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiyede Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mmlik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.

BİEN BANYO

Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien 2011 yılında seramik sağlık gereçleri SSG alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Şyi kurarak ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyonun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler seramik sağlık gereçleri armatürler gömme rezervuarlar banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.

09 Nisan 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Eko Akdeniz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Eko Akdeniz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (553) 067 60 76
Reklam bilgi