TSYD'nin Alanya ziyaretleri

TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi, Alanya'da gazetecilerin spor müsabakalarında yaşadığı sorunları yerinde inceledi, gazeteciler ve ilgili kurum temsilcileriyle görüşme yaptı.

Haber albümü için resme tıklayın

TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, yönetim kurulu üyeleri Erkan Erman, Murat Özgen ve Sabri Çağlar, Alanya'da yayımlanan gazeteleri, televizyon kanallarını, Alanya Belediyesi Spor Müdürlüğünü ve Aytemiz Alanyaspor'u ziyaret etti. TSYD Antalya Şubesi yönetimi, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve TSYD üyesi Ercan Yıldırım ile bir araya geldi. TSYD yönetimi daha sonra Haber Alanya Gazetesi sahibi Cevdet Zaman, Gerçek Alanya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Tunç ile Spor Müdürü İbrahim İpbüker ve Alanya televizyonu sahibi Servet Sipahioğlu ile görüş alışverişinde bulundu.

TALEPLER İLETİLDİ

Gazetecilerin ilçede ve müsabakalar sırasında yaşadığı sorunları dinleyen TSYD Antalya Şubesi heyeti, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur ve Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile bir araya geldi. Yapılan ziyaretlerin ilçedeki spor gazetecilerinin mesleklerini daha iyi şartlarda yapabilmesi için son derece olumlu olduğunu belirten TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, “Sorunları ve önerileri dinledik, en yetkili isimlere ilettik. Bundan sonraki dönemde de takipçisi olacağız. Antalya sporunun Türkiye genelinde daha iyi duyurulabilmesi için çalışmalarımızı aynı yoğun tempoda sürdüreceğiz" dedi.

14 Mart 2019 Antalya- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Eko Akdeniz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Eko Akdeniz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (553) 067 60 76
Reklam bilgi